Z przewodnikiem po Polsce

2008-11-19 | Autor: czesio

Zwiedzanie Polski nie może odbyć się bez zakupienia porządnego przewodnika. Tak nam się tylko zdaje, że poprzez informację zasięgną w Internecie czy u znajomych czy nawet u zwykłych przechodniów będziemy lepiej poinformowani, niż za pomocą przewodnika.

Kategorie: Turystyka

Praca w Skandynawii

2008-11-03 | Autor: czesio

Problem postępującej emigracji w Polsce zszedł chwilowo z afiszu. Dzieje się tak dlatego zapewne z powodu wielkiego kryzysu gospodarczego, który przechodzi jak fala tsunami przez cały świat, zaczynając od Stanów Zjednoczonych, kończąc na Europie. Również nasz kraj zaczyna odczuwać skutki wielkiego krachu na giełdach.

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Wędkarstwo nad Jeziorem Solińskiem

2008-10-31 | Autor: seba

Zapora w Solinie obecnie jest najbardziej znanym i lubianym obiektem w Bieszczadach. Bieszczady oczywiście zachęcają swoim pięknem i samym tym, że są to góry.Solina jednak jest miejscowością która skupia w sobie wszystko co w Bieszczadach najpiękniejsze.

Kategorie: Turystyka

Wybór okna

2008-10-19 | Autor: tomala

Wybór okna nie jest wcale taki prosty - a przy tak wielkim wyborze produktów staje się wręcz trudny, dlatego częściej "decyduje" za nas zasobność portfela aniżeli rozsądek.  Kategorie: Budownictwo, Dom i Wnętrze, Usługi
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  [12]  13  14