Bojlery

2008-09-17 | Autor: dakula

Ogrzewacz to wymienni do wytworzenia c.wu.. Bojler jest dwu płaszczowy lub z wężownicami. Bojlery płaszczowe są określane jako bardzo wydajne. Zwykła wężownica wchodzi już do przeszłości. Jednak uznana jest wężownica spiralna. W branży funkcjonuje nie wielu producentów bojlerów. W natłoku wymienników przoduje marka Taurus. 

Kategorie: Budownictwo, Dom i Wnętrze

Sine historia caeca est iurisprudentia (Franciscus Baludinus)

2008-09-15 | Autor: temidaiklio

Bez historii prawoznawstwo jest ślepe. Słowa XVI wieczenego francuskiego jurysty Franciscusa Balduinusa pozostają aktualne po dzień dziesiejszy. Dla każdego prawnika potrzeba refleksji hitorycznej i badań historycznych nad prawem jest oczywista. W celu udogodnienia badań w tym zakresie stworzyliśmy strone Temida i Klio - Historia Prawa.Kategorie: Inne

Akademickie Targi Pracy

2008-09-15 | Autor: d.j

W związku z nieubłaganie nadchodzącą X - czyli jubileuszową edycją Akademickich Targów Pracy, zapraszamy wszystkich studentów oraz absolwentów kierunków technicznych oraz ekonomicznych, dopiero stawiających pierwsze kroki na rynku pracy  do odwiedzenia tej wyjątkowej imprezy.

Kategorie: Biznes i Ekonomia

MAC Sp. z o.o. - sklep internetowy.

2008-09-15 | Autor: pos22

Kiedy w 1991 roku rozpoczynaliśmy sprzedaż i montaż systemów bramowych oferowane przez nas rozwiązania były nowością na rynku. Od początku jednak posiadaliśmy pełną świadomość, że w dłuższej perspektywie tylko jakość, zarówno produktów jak i jakość obsługi klientów, będą decydować o naszej rynkowej pozycji. Postanowiliśmy związać się z firmą Hörmann, która jest dostawcą systemowych rozwiązań dla bram garażowych, przemysłowych, bram i drzwi przeciwpożarowych, drzwi zewnętrznych i wewnętrznych a także pełnej automatyki do bram. Szeroka lista klientów w pełni zadowolonych z naszych dotychczasowych realizacji na terenie całego kraju pokazuje, że wybór ten był trafny. Postawiliśmy na produkty bardzo wysokiej jakości, a wykwalifikowana i doświadczona kadra zapewnia fachowe doradztwo przy wyborze najbardziej korzystnych rozwiązań. W roku 2008 uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania.
Wśród naszych najważniejszych produktów znajdą Państwo napędy do bram...Kategorie: Budownictwo, Dom i Wnętrze, Sklepy
1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  [13]  14