Biznes i Ekonomia


Dlaczego warto posiadać wiedzę z zakresu Zarządzanie Zasobami Ludzkimi

2013-01-03 | Autor: carmen

Wdrażanie nowoczesnych narzędzi w dziedzinie dysponowania zasobami ludzkimi w jednostkach   samorządu lokalnego jest tym bardziej umotywowane że zasadnicze plany dysponowania zasobami ludzkimi z punktu widzenia pracodawcy w administracji publicznej oraz w przedsiębiorstwie są zbliżone i dotyczą przyciągnięcia najlepszych pracowników do działalności ich utrzymania i motywowania do osiągania założenia i rozwoju. Jednak brak konkurencji powoduje,że wdrażanie usprawnień zależy przede wszystkim od dobrej woli władz urzędów, efektywności organów kierujących, a nie jest wymuszone poprzez działanie rynku.

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Szkolenia

2012-12-19 | Autor: milla

Rynek pracy to środowisko bardzo czynne, nieustannie zmieniające się. Nacisk konkurencji powoduje,, że zarówno  zasoby ludzkie, jak i konfederacje powinni skupić  się na utrzymaniu i spotęgowaniu swojego najcenniejszego aktywu - kapitału wiedzy. Rosnąca istota wiedzy oraz tempo jej podwyższenia oraz przekształcenia powodują, że edukowanie pracowników jest nieuniknione.

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Zwrot VAT za materiały budowlane

2011-05-24 | Autor: Othello

Artykuł mówi o zwrocie VAT dla osób fizycznych, które budowały dom lub remontowały mieszkania po 01.05.2004 roku. Opowiada o samym zwrocie i procedurze.

Kategorie: Biznes i Ekonomia

Najlepszy producent opakowań.

2010-10-14 | Autor: warzyd86

Najwięksi konsumenci w branży to jedynie działka naszych dokonań. Z naszej oferty korzysta mnóstwo agencji na europejskim rynku. Przyłącz się do tych klientów i stestuj co możemy.

Kategorie: Biznes i Ekonomia
[1]  2